LOGO_ALPRO top_banner

Úvod EZS
JABLOTRON
Kamerové
systémy
Digitálne satelity Ozvučenie E - obchod Kontakt

Firma ALPRO Vám navrhne, predá, namontuje, a servisuje v záruke či po záruke.
Sme lacnejší ale nie najlacnejší, snažíme sa montovať a predávať kvalitu.

NEVÁHAJTE A NECHAJTE SI VYPRACOVAŤ CENOVÚ PONUKU !!!
Ak máte záujem o cenovú
ponuku, príp. návrh riešenia na nami ponúkane systémy,prosím vyplňte kontaktný formulár.
Ďakujeme.

 


Naša firma odporúča satelitný príjem z družíc
Astra_logo
logo
* Súčasťou balíku GRATIS je aj veľa slovenských a českých rozhlasových staníc.
** Programy z ponuky Skylink určené výhradne pre územie ČR (Českej republiky).

Zadovážením digitálnej satelitnej televízie CS Link získate bezplatný príjem 24 slovenských a českých celoplošných staníc vrátane troch programov vo vysokom rozlíšení – HD kvalite. Príjem týchto neplatených programov v špičkovej digitálnej kvalite vám zaistí dekódovacia karta CS Link, ktorá programy dekóduje po neobmedzenú dobu (v prípade zakúpenia neobmedzenej karty alebo počas 1 roka (v prípade zakúpenia ročnej karty).

K neplateným programom si kedykoľvek môžete priobjednať ďalšie atraktívne stanice (platené programy), ktoré ponúkame vo zvýhodnených žánrových balíčkoch a väčšinu z nich si možno predplatiť aj ako samostatné programy. V našej ponuke sú balíčky:

TOTAL – kompletná ponuka programov všetkých žánrov
MOJICH 6 – zostavenie si vlastného balíčka výberom obľúbených programov z TOTALu
MIX – výber najžiadanejších programov pre celú rodinu za priaznivú cenu
ŠPORT – všetko pre športových fanúšikov
DOKUMENTY – najlepšie dokumentárne vzdelávacie programy
FILM – najnovšie filmové premiéry a kasové trháky
FILMBOX – osvedčené filmové hity od SPI International


tabulka-programusk_cslink

Prémiové
Voliteľné TV programy

Môžete si zvoliť jednu zo štandardných dĺžok predplatného – od 1 mesiaca po 3 roky, alebo využiť pružnú dĺžku predplatného, ktorá umožňuje objednať si programy na ľubovoľný počet dní v závislosti od investovanej čiastky.

Zároveň máte jedinečnú možnosť prijímať stovky nekódovaných duolnb voľne vysielaných programov - FTA programy (vrátane programov vo vysokom rozlíšení). Väčšina z nich sa vysiela zo satelitu Astra 19,2° východne, a preto treba na príjem použiť anténu s konvertorom duo LNB. Ide napr. o zahraničné programy Eurosport DE, BBC, CNN, RTL, VIVA, VOX, ZDF, SKY news, DSF, MTV Europe, TVP Polonia, atď.* Tieto programy sú súčasťou balíčka CS TV (viď Cenník) a sú vysielané v
    kompresnom formáte MPEG -4.

HDTV_logo Astra_logo

Prevádzkovateľom českej a slovenskej digitálnej satelitnej televízie CS Link a internetových stránok www.cslink.sk, www.mojcslink.sk a www.eshop.cslink.sk je spoločnosť:

mediavision

Media Vision s.r.o.
so sídlom Futurama Business Park, Sokolovská 651/136a, Praha 8, PSČ 186 00, ČR
IČ 26691353
spoločnosť zapísaná v obchodnom registri vedenom Mestským súdom v Prahe, oddiel C, vložka C87633


CENNÍK PLATENÝCH PROGRAMOV - pdf. SKYLINK

CENNÍK PLATENÝCH PROGRAMOV - pdf. CS LINK

Ak riešite príjem digitálnej televízie pre váš byt, dom, chatu alebo chalupu, môže byť v dnešnej dobe ťažké zorientovať sa vo všetkých možnostiach a zvoliť si tu najvhodnejšiu.Optimálnym riešením je Satelitná digitálna televízia Skylink.

Prečo?

  1. Pretože ušetríte - slovenské, české a stovky zahraničných televíznych programov a rozhlasových staníc poskytujeme bez poplatkov (Televízne programy).
  2. Pretože môžete mať omnoho viac - kedykoľvek si môžete objednať ďalšie hodnotné programy rôznych žánrov a to na ľubovoľný počet mesiacov podľa vašej voľby bez zvláštnej zmluvy a záväzkov (Televízne programy).
  3. Pretože zhodnotíte kvality vášho televízora - vysielame v špičkovej kvalite a tiež najvac programov vo vysokom rozlíšení HDTV (Televízne programy a HDTV).
  4. Pretože nezáleží, kde bývate - všetky programy sú dostupné kdekoľvek v Slovenskej republike.
  5. Pretože je to veľmi jednoduché - všetko získate v predajniach elektro alebo satelitnej techniky (Ako získate a Zoznam predajcov).

Novinky
28.03.2011

Správa k výpadku niektorých satelitných prijímačov

Dňa 28. 3. 2011 v popoludňajších hodinách Zákaznícky servis Skylinku zaregistroval zvýšený počet sťažností na nefunkčnosť niektorých prijímačov používajúcich ICE kartu. Analýzou problémov bolo overené, že v tomto čase došlo k pravidelnej obmene kľúčov pre ICE karty v móde CryptoWorks. Meraním počtu EMM inštrukcii bolo ďalej potvrdené, že na prijímač prichádza cca 5 EMM inštrukcii za sekundu a niektoré nelicencované prijímače využívajúce univerzálnu čítačku nie sú schopné takýto počet inštrukcii v čase filtrovať a spracovať. Rovnaký problém sa môže vyskytnúť na prijímači Topfield TF 6000CR so starším firmware. S novým firmware označeným TF-ECNCR 1.00.86 funguje tento prijímač bezchybne.

Skylink dočasne upravil parametre systému tak, aby počet EMM inštrukcii a ich postupnosť vyhovovala i nelicencovaným prijímačom. Naďalej budeme tento problém analyzovať a hľadať vhodné riešenie.

Zákazník problém odstráni tým, že prijímač reštartuje, t.j. na cca 10 sekúnd odpojí  z elektrickej siete a ponechá hrať program ČT1, alebo STV1 po dobu 60 až 90 minút. Pokiaľ ani tieto úkony nepomôžu, je potrebné vykonať reaktiváciu (refresh) karty. Reaktiváciu je možné vykonať svojpomocne na registračnom webe Skylinku, telefonicky na Zákazníckom servise Skylinku alebo u partnerov Skylinku v odborných predajniach satelitnej techniky.

Skylink sa ospravedlňuje zákazníkom, ktorí boli výpadkom dekódovania postihnutí.

01.04.2011

Skylink otvára nový satelitný transpondér

Dňa 1. 4. 2011 sa rozšírila satelitná kapacita Skylinku o nový transpondér, ktorý je primárne určený pre vysielanie televíznych programov, ktorých štúdiá sú umiestené v Prahe. V budúcich mesiacoch bude vybudovaný a sprevádzkovaný nový uplink Towercomu v Prahe na Barrandove. Vysielanie nového transpondéra dočasne zaisťuje mobilná uplinková stanica.

Technické parametre nového satelitného transpondéra:

satelit:              Astra 3B (23,5°E)
kmitočet:          11 895 MHz
polarizácia:       vertikálna
norma:              DVB-S
SR:                  27500
FEC:                5/6

Programové zmeny súvisiace so spustením nového transpondéra:

Niektoré programy z ponuky Skylinku budú presunuté z pôvodných frekvencií na nový transpondér, pričom bude po určitú dobu zabezpečené súbežné vysielanie na pôvodnej a novej frekvencii.

program                          norma                      súbežné vysielanie do

Nova                         SD / MPEG-2                      30. 4. 2011

TV Barrandov            SD / MPEG-2                      18. 4. 2011

Nova HD                    HD / MPEG-4                      18. 4. 2011

Nova Sport HD          HD / MPEG-4                      18. 4. 2011

Retro Music TV         SD / MPEG-2                      18. 4. 2011

Golf Channel             SD / MPEG-4                      18. 4. 2011

Zmena technických parametrov satelitného vysielania je spojená s nutnosťou preladiť v období súbežného vysielania satelitný prijímač. Je potrebné postupovať podľa návodu k použitiu.

Spustenie nového satelitného transpondéra vytvára podmienky pre rozšírenie a skvalitnenie programovej ponuky satelitnej platformy Skylink. Konkrétne informácie o nových programoch budeme publikovať v budúcich týždňoch.

               

                                                                                                                                          © ALPRO 2009